Medarbetare - | BokningsBolaget.se
Användarnamn: 
Lösenord:
Kom ihåg inloggningen

Ta kontakt

För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.

Bokningsförfrågan

   
   
(Kom ihåg att ange i vilken region som mötet ska äga rum)

I och med att du kontaktar oss via vårt webbformulär godkänner du att vi lagrar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.

För att vi skall slippa få in skräpkommentarer och spam av olika slag
från 'robotar' på Internet måste du skriva in en kontrollkod nedan
« skriv talet nittioett med siffror i fältet här

Stockholm

Tel: 08-506 285 00
E-post: info@bokningsbolaget.se
Industrivägen 1
171 48 Solna

Göteborg

Tel: 031-701 01 10
E-post: gbg@bokningsbolaget.se
Teatergatan 19
411 35 Göteborg

Konferensbokning, försäljning och events

Katarina Niss

Försäljningschef
katarina.niss@compro.se

070-540 12 98

Marika Rosén

Konferenssäljare
marika.rosen@bokningsbolaget.se

08-506 285 12

Marknad & Leverantörsrelationer

Susanne Wikner

Produktansvarig Leverantörsrelationer

susanne.wikner@bokningsbolaget.se

08-506 285 29

Maria Heijel

Marknad- och eventansvarig södra och västra Sverige
maria.heijel@bokningsbolaget.se

070-090 95 18

Anna Nordin

Projektledare IT och Marknad
anna.nordin@bokningsbolaget.se
08 459 24 00

Marie Smedberg Byh

Marknad / Webb / Digitala medier
marie.byh@bokningsbolaget.se
08 459 24 17

Ekonomi, ledning & administration

Karin Warnemo

Ekonomi och administration
karin.warnemo@bokningsbolaget.se

08-506 285 33

Birgitta Gullander

Ekonomi och administration
birgitta.gullander@bokningsbolaget.se

08-459 24 01